Prijavite se na seznam prejemnikov naših e-obvestil

S 25. majem 2018 so v veljavo stopile spremembe predpisov na področju varstva osebnih podatkov na območju Evropske Unije. Namen sprememb je poenotiti pravila za varstvo osebnih podatkov na območju EU in predvsem zagotoviti še bolj skrbno ravnanje z osebnimi podatki v skladu z Splošno uredbo o varstvu podatkov (GDPR) povsod, kjer na kakršen koli način obdelujejo osebne podatke.

Da vas bomo tudi v prihodnje lahko obveščali o svojih dogodkih, nova Splošna uredba EU o varstvu podatkov terja vašo privolitev za to. Veseli bomo, če nam boste posvetili minuto časa in izpolnili spodnji obrazec. V kolikor ne bomo dobili vaše privolitve, bomo primorani vaše podatke izbrisati s seznama.

Ime in priimek

E-pošta

Želim se
prijaviti na seznam prejemnikov e-obvestil DBM
odjaviti s seznama prejemnikov e-obvestil DBM

Društvo bibliotekarjev Maribor

Rotovški trg 2
2000 Maribor

t: 02 23 52 100
f: 02 23 52 127

e: drustvo.bibliotekarjev.mb
@gmail.com

Pomembni datumi

8. 9. - 8. 10. 2018 prvi Nacionalni mesec skupnega branja

20. 9. 2018 praznovanje 70-letnice Knjižnice Ivana Potrča Ptuj

27. - 28. 9. 2018
strokovno posvetovanje sekcij ZBDS Standardi in knjižnice

...

Prijava na e-obvestila

Ker je v veljavo stopila uredba GDPR, potrebujemo vaše privoljenje, da vam lahko še naprej pošiljamo elektronska obvestila in vabila. To lahko enostavno in hitro storite tukaj.

N;
Zavrni