Varstvo osebnih podatkov

Društvo bibliotekarjev Maribor se zavezuje, da podatkov, ki jih boste posredovali preko spletnih strani ali na kakršenkoli drug način, ne bo prodajalo, posojalo ali kakorkoli drugače posredovalo tretjim osebam.

Vsi podatki bodo obravnavani zaupno in bodo uporabljeni zgolj za interno evidenco in v namen, zaradi katerega so bili posredovani. Vaši podatki bodo skrbno varovani pred izgubo, zlorabo, nepooblaščenim dostopom, razkrivanjem, spreminjanjem ali uničenjem.

Izključitev odgovornosti

Spletne strani so postavljene in vzdrževane z največjo možno mero skrbnosti. Kljub temu Društvo bibliotekarjev Maribor ne more jamčiti za ažurnost, točnost ali pravilnost vseh informacij na straneh. Vse informacije na spletnih straneh se lahko spremenijo brez predhodnega obvestila.

Prav tako društvo ne sprejema odgovornosti za kakršnokoli škodo, ki bi neposredno ali posredno nastala zaradi uporabe, nepravilnega delovanja in/ali nedostopnosti teh spletnih strani.

V primeru sklicevanja ali povezovanja teh spletnih strani z drugimi, ki so v lasti ali upravljanju tretjih oseb, Društvo bibliotekarjev Maribor ne prevzema odgovornosti za vsebino ali pravilnost delovanja teh spletnih strani.

Licenčni pogoji

Vsebine na spletnih straneh Društva bibliotekarjev Maribor so na voljo pod pogoji licence Creative Commons Priznanje avtorstva-Nekomercialno-Brez predelav 4.0 Mednarodna.

Licenca Creative Commons

Uporabnikom se dovoli brez predelave avtorskega dela reproduciranje, distribuiranje, dajanje v najem in priobčitev javnosti samega izvirnega avtorskega dela, pod pogojem, da navedejo avtorja in da ne gre za komercialno uporabo.

Društvo bibliotekarjev Maribor

Rotovški trg 2
2000 Maribor

t: 02 23 52 100
f: 02 23 52 127

e: drustvo.bibliotekarjev.mb
@gmail.com

Pomembni datumi

12. 12. 2018  Rok za prijavo osnutkov prispevkov za Kongres ZBDS 2019

21. 12. 2018
Podelitev Čopovih diplom in Čopovih priznanj za leto 2018 (NUK, ob 19.00)

1. 3. 2019
Rok za oddajo prispevkov za tematsko številko revije Knjižnica na temo knjižničnih zgradb in prostora

15. 5. 2019  Rok za oddajo prispevkov za Kongres ZBDS ...

Prijava na e-obvestila

Ker je v veljavo stopila uredba GDPR, potrebujemo vaše privoljenje, da vam lahko še naprej pošiljamo elektronska obvestila in vabila. To lahko enostavno in hitro storite tukaj.

N;
Zavrni